Buca Asus Servisi

buca asus
buca asus

Buca Asus Servisi Asus marka notebook – laptop bilgisayarlarınızın yazılımsal,donanımsal,yedek parça desteği ile İzmir İl Sınırları içerisinde ikametgah eden müşterilerimize yerinde servis hizmeti dahilinde Hızlı ve Güvenilir destek sağlamaktayız.Dilerseniz ofisimiz Çankaya Asus İzmir adresimizden elden teslim alabilirsiniz, arızalı cihazlarınızı servisimize bırakabilirsiniz.Teknik destek hatlarımız 0 232 450 02 02 – 0 543 455 02 02   7  gün 24 Saat Whatsapp Destek hattımızdanda yardım alabilirsiniz, mesai saatleri içerisinde sizlere dönüş yapılacaktır.Zamanınız bizim için çok değerli bu bilinç ile İzmir’in heryerine 60 Dakika içerisinde Araçla teknik servis gönderiyoruz.

 

 

Asus SSD Neden Gereklidir ve Nedir?

Buca Asus Servisi ,SSD notebookların ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Peki notebook SSD neden gereklidir ve nedir gibi soruları bu yazımızda sizler için inceleyeceğiz.

Notebooklarda hafıza ve verilerin korunması işlemini hardiskler yerine getirmektedir. Son yıllarda gelişen teknoloji ile bu görevi hardisklerden SSDler almıştır.

SSD, sabit disk yerine kullanılan ve veri depolama birimi olarak bilinen Katı Hal Sürücü olarak adlandırılmaktadır. SSD, hardisklerden daha hızlı çalıştığı için notebook kullanıcıları tarafından oldukça sık tercih edilmeye başlanmıştır.

Asus SSD Neden Gereklidir ve Önemi Nedir?

Asus SSD

SSD tercih edilmesinin en önemli sebepleri arasında hardisklerden farklı çalışması ve hızlı olması yer almaktadır. Ayrıca SSD, hardiske göre daha hızlı ve daha sessiz şekilde çalışmaktadır.

SSD hardisklere daha dayanaklı olduğu için notebooklarını daha uzun süreli kullanmak isteyen kişiler tarafından da sıkça tercih edilmektedir. SSD notebooklarda verileri güvenli bir şekilde saklar ve verileri saklayarak hızlı bir şekilde çalışmaktadır.

Neler yapmaktayız

notebook ekran panel değişimleri
notebook bakım format termal macun pad değişimleri
notebook hızlandırma kullanımda % 99 performans
asus format sorunları
notebook yazılımsal problemlerin düzeltilmesi
Notebook menteşe değişimleri veya onarımları
Notebook klavye değişimleri
notebook kasa değişimleri veya onarımları
asus donma mavi ekran hataları sorunları
Anakart sıvı teması
Termal macun değişimleri
laptop ram değişimi ve yükseltmeleri
asus fan değişimi veya bakımları
hard disk testi ve değişimleri
Notebook fan sistem kontrolleri
Kısa devre, anakart besleme kartı değişimi
batarya parça değişimi ve satışları
şarj soketleri değişimleri
Notebook kasa değişimleri ve onarımları
adaptör parça değişimi ve satışları
Bağlantı sorunları wifi ye bağlanamama sorunları

 

Asus LCD Ekran Değişimi Fiyatları Ne Kadardır?

Asus Servis İzmir firmamız müşteri odaklı çalışan bir firma olduğu için notebook LCD değişimlerinde en kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti sizlere sunmaktadır. Firmamız marka, model, kalite ve çözünürlük farklarına göre her çeşitte LCD ekran değişimi hizmeti sağlamaktadır.

Notebook ekranlarının mark  a ve modele göre değişmesi ekran değişimi hizmetlerinin de fiyatlarını değiştirmektedir. Daha kaliteli ve çözünürlüğü yüksek olan ekranların fiyatları artarken, çözünürlüğe ve kalitesi düşük olan ekranlarında fiyatları daha uygun seviyelerde ilerlemektedir

 

Asus Menteşe Değişimi Onarımı Fiyatları Nasıldır?

Asus menteşe
Asus menteşe

Sizlere en uygun fiyatlı menteşe değişimi onarımı hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Bu sebeple kalitemizden ödün vermeyerek sizlere hem en iyi kaliteyi ve uygun fiyatlı hizmeti sağlamaktayız.

Menteşe değişimi onarımı işlemlerinde kırılan menteşenin ciddiliği ve büyüklüğü oldukça önemlidir. Eğer menteşe hafif bir şekilde yerinden çıkmışsa hem değişim onarımı hem de maliyeti daha az fiyatlı olacaktır.Değişim onarım işlerimin uzunluğu ve ciddiliği, notebookunuzun marka ve modeli gibi unsurlar fiyat konusunu etkilemektedir. Notebookunuzu daha iyi performans ile uzun yıllar kullanmak istiyorsanız asus menteşe değişimi onarımı işlemini en iyi hizmet veren firmamız aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

 

  • Google en çok kullanın arıza kelimeleri
  • asus servis izmir çankaya
  • asus notebook servis izmir
  • asus servis türkiye
  • asus izmir servis
  • asus servisi izmir
  • asus teknik servis izmir
  • asus laptop servis izmir
  • asus servis iletişim

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat